FNW500R64-18 GE Critical Power
  • More about FNW500R64-18 GE Critical Power
    FNW500R64-18 GE Critical Power
    FNW500R64-18 is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. FNW500R64-18 is described as DC/DC CONVERTER 28V 18A 500W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.