EQW040A0P641Z GE Critical Power
  • More about EQW040A0P641Z GE Critical Power
    EQW040A0P641Z is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. EQW040A0P641Z is described as DC/DC CONVERTER 1.2V 40A 48W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.