EQW020A0A81Z GE Critical Power
  • More about EQW020A0A81Z GE Critical Power
    EQW020A0A81Z GE Critical Power
    EQW020A0A81Z is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. EQW020A0A81Z is described as DC/DC CONVERTER 5V 20A 100W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F