EHHD020A0F641-HZ GE Critical Power
  • More about EHHD020A0F641-HZ GE Critical Power
    EHHD020A0F641-HZ is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. EHHD020A0F641-HZ is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 20A 66W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM