EBDW020A0B841-HZ GE Critical Power
  • More about EBDW020A0B841-HZ GE Critical Power
    EBDW020A0B841-HZ is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. EBDW020A0B841-HZ is described as DC/DC CONVERTER 12V 20A 240W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.