AXH010A0Y3 GE Critical Power
  • More about AXH010A0Y3 GE Critical Power
    AXH010A0Y3 GE Critical Power
    AXH010A0Y3 is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. AXH010A0Y3 is described as DC/DC CONVERTER 1.8V 10A 18W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.