AXH010A0X3 GE Critical Power
  • More about AXH010A0X3 GE Critical Power
    AXH010A0X3 GE Critical Power
    AXH010A0X3 is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. AXH010A0X3 is described as CONVE DC/DC 0.75 3.63V @ 10A SIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by GE Critical Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS