AXH010A0X-SRZ GE Critical Power
  • More about AXH010A0X-SRZ GE Critical Power
    AXH010A0X-SRZ is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. AXH010A0X-SRZ is described as CONVERTER DC/DC 3.63V 10A OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by GE Critical Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"