AXH010A0P93-SR GE Critical Power
  • More about AXH010A0P93-SR GE Critical Power
    AXH010A0P93-SR is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. AXH010A0P93-SR is described as DC/DC CONVERTER 1.2V 10A 12W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.