AXA016A0X3Z GE Critical Power
  • More about AXA016A0X3Z GE Critical Power
    AXA016A0X3Z GE Critical Power
    AXA016A0X3Z is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. AXA016A0X3Z is described as CONVER DC/DC 0.75 5.5V @ 16A SIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE