AXA010A0X3-SRZ GE Critical Power
  • More about AXA010A0X3-SRZ GE Critical Power
    AXA010A0X3-SRZ is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. AXA010A0X3-SRZ is described as CONVER DC/DC 0.75 5.5V @ 10A SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    Memory Protection Devices
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL