AXA010A0M3Z GE Critical Power
  • More about AXA010A0M3Z GE Critical Power
    AXA010A0M3Z GE Critical Power
    AXA010A0M3Z is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. AXA010A0M3Z is described as DC/DC CONVERTER 1.5V 10A 15W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by GE Critical Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE