ATH030A0X3Z GE Critical Power
  • More about ATH030A0X3Z GE Critical Power
    ATH030A0X3Z GE Critical Power
    ATH030A0X3Z is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. ATH030A0X3Z is described as CONVER DC/DC 0.8 3.63V @ 30A SIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    View
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V