ATH010A0X43-SR GE Critical Power
  • More about ATH010A0X43-SR GE Critical Power
    ATH010A0X43-SR is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. ATH010A0X43-SR is described as CONVE DC/DC 0.75 3.63V @ 10A SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V