APXH012A0X43-SRZ GE Critical Power
  • More about APXH012A0X43-SRZ GE Critical Power
    APXH012A0X43-SRZ is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. APXH012A0X43-SRZ is described as DC/DC CONVERT 0.6-3.63 12A 44W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE