APTS030A0X3-SRHZ GE Critical Power
  • More about APTS030A0X3-SRHZ GE Critical Power
    APTS030A0X3-SRHZ is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. APTS030A0X3-SRHZ is described as CONVERTER DC/DC 0.8-3.63V 30A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH