APTS020A0X43-SRZ GE Critical Power
  • More about APTS020A0X43-SRZ GE Critical Power
    APTS020A0X43-SRZ is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. APTS020A0X43-SRZ is described as CONVER DC-DC 0.69 5.5V @ 20A SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE