APTS020A0X3-SRZ GE Critical Power
  • More about APTS020A0X3-SRZ GE Critical Power
    APTS020A0X3-SRZ is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. APTS020A0X3-SRZ is described as CONVER DC-DC 0.69 5.5V @ 20A SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM