APTS012A0X43-SRZ GE Critical Power
  • More about APTS012A0X43-SRZ GE Critical Power
    APTS012A0X43-SRZ is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. APTS012A0X43-SRZ is described as DC/DC CONVERT 0.69-5.5V 12A 66W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"