APTH012A0X43-SRZ GE Critical Power
  • More about APTH012A0X43-SRZ GE Critical Power
    APTH012A0X43-SRZ is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. APTH012A0X43-SRZ is described as DC/DC CONVERT 0.6-3.63V 12A 44W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by GE Critical Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE