DM80-01-3-9560-3-LC Finisar
  • Part Number: DM80-01-3-9560-3-LC
  • Manufacturer Name: Finisar
  • Description: LASER DIODE 1533NM 13-BUTTERFLY
  • Category: Laser Diodes
  • Status:
  • More about DM80-01-3-9560-3-LC Finisar
    DM80-01-3-9560-3-LC Finisar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"