SPP-7M1250 EATON
  • Part Number: SPP-7M1250
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FUSE MOD 1250A 700V STUD
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM