SPP-6K400 EATON
  • Part Number: SPP-6K400
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FUSE MOD 400A 700V STUD
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"