3.6WDLSJ100 EATON
  • Part Number: 3.6WDLSJ100
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FUSE 3.6KV 100A M/S
  • Description
    BATTERY CONTACT AA SIZE
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM