224NHG1B EATON
  • Part Number: 224NHG1B
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FUSE SQUARE 224A 500VAC/250VDC
  • Category: Fuses
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"