160NHG00BI-400 EATON
  • Part Number: 160NHG00BI-400
  • Manufacturer Name: EATON
  • Description: FUSE 160A 400V CLASS GL/GG
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"