VP1TTB11RR00000 Carling Tech
  • More about VP1TTB11RR00000 Carling Tech
    VP1TTB11RR00000 Carling Tech
    VP1TTB11RR00000 is manufactured by Carling Tech and is categorized in the Panel Indicators & Pilot Lights category. VP1TTB11RR00000 is described as CONTURA ILL INDICATOR 12V RED. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Carling Tech
    ---> Panel Indicators & Pilot Lights from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Indicators & Pilot Lights
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    LED 3.2 GREEN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    View
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"