ADV7127KRUZ140 Analog Devices
  • Available: 430
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ADV7127KRUZ140 Analog Devices
    ADV7127KRUZ140 Analog Devices
    ADV7127KRUZ140 is manufactured by Analog Devices and is categorized in the Digital - Analog Converters category. ADV7127KRUZ140 is described as IC DAC VID 140MHZ 3.3/5V 24TSSOP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"