FM20S030Q (550838) AMETEK
  • Part Number: FM20S030Q (550838)
  • Manufacturer Name: AMETEK
  • Description: Flow Meter; Digital; 4-20mA Output; NEMA 1R Enclosure; for 6-30 SCFM Flow Rate
  • Category: Uncategorized Instrumentation
  • Status:
  • More about FM20S030Q (550838) AMETEK
    FM20S030Q (550838) AMETEK
    ---> Other parts by AMETEK
    ---> Uncategorized Instrumentation from all manufacturers
    ---> Test & Measurement by sub category
  • More About  Uncategorized Instrumentation
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    View
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT