3M 8905 CIRCLE-0.250"-2000 3M - TC
  • Part Number: 3M 8905 CIRCLE-0.250"-2000
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 3M 8905 POLYESTER TAPE - 0.25 D
  • Category: Tape Products
  • Status:
  • More about 3M 8905 CIRCLE-0.250"-2000 3M - TC
    3M 8905 CIRCLE-0.250"-2000 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Tape Products category. 3M 8905 CIRCLE-0.250"-2000 is described as 3M 8905 POLYESTER TAPE - 0.25" D. Perfect Parts is a supplier of Chemicals & Adhesives and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Tape Products from all manufacturers
    ---> Chemicals & Adhesives by sub category
  • More About  Tape Products
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"