3M 465 CIRCLE-0.250"-250 3M - TC
  • Part Number: 3M 465 CIRCLE-0.250"-250
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: 3M 465 SPLICING TAPES - 0.25 DI
  • Category: Tape Products
  • Status:
  • More about 3M 465 CIRCLE-0.250"-250 3M - TC
    3M 465 CIRCLE-0.250"-250 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Tape Products category. 3M 465 CIRCLE-0.250"-250 is described as 3M 465 SPLICING TAPES - 0.25" DI. Perfect Parts is a supplier of Chemicals & Adhesives and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by 3M - TC
    ---> Tape Products from all manufacturers
    ---> Chemicals & Adhesives by sub category
  • More About  Tape Products
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
    Wakefield-vette
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP