3M 2090 CIRCLE-2.500"-100 3M - TC
  • Part Number: 3M 2090 CIRCLE-2.500"-100
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: PAINTER TAPE 2.500 CIR 100/RL
  • Category: Tape Products
  • Status:
  • More about 3M 2090 CIRCLE-2.500"-100 3M - TC
    3M 2090 CIRCLE-2.500"-100 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Tape Products category. 3M 2090 CIRCLE-2.500"-100 is described as PAINTER TAPE 2.500" CIR 100/RL. Perfect Parts is a supplier of Chemicals & Adhesives and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V