3M 2090 CIRCLE-1.750"-250 3M - TC
  • Part Number: 3M 2090 CIRCLE-1.750"-250
  • Manufacturer Name: 3M - TC
  • Description: PAINTER TAPE 1.750 CIR 250/ROLL
  • Category: Tape Products
  • Status:
  • More about 3M 2090 CIRCLE-1.750"-250 3M - TC
    3M 2090 CIRCLE-1.750"-250 is manufactured by 3M - TC and is categorized in the Tape Products category. 3M 2090 CIRCLE-1.750"-250 is described as PAINTER TAPE 1.750" CIR 250/ROLL. Perfect Parts is a supplier of Chemicals & Adhesives and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"